כיצד אוכל לבחור את טבעות הנישואין הטובות ביותר עם שני טונים?

- Apr 01, 2020-

בבחירת טבעות הנישואין הדו-גוניות שלך, וודא במידות הטבעות המדויקות על ידי שימוש בתרשים בגודל טבעות או בקש תכשיטן למדידות. החלט אילו מתכות תעדיפו לטבעות הנישואין בשני גוונים, כמו זהב צהוב לבן. קנו את טבעות הנישואין שלכם מתכשיט מכובד ובצעו קניות השוואה כדי להבטיח שתקבלו את המחיר הטוב ביותר. אם שניכם עובדים עם הידיים או מנהלים אורח חיים פעיל, בחרו מתכת עמידה והימנעו מזהב 18 או 24 קראט. בחירת טבעות הנישואין הדו-גוניות שלך בזהב 10- או 14 קראט עשויה להציע הגנה רבה יותר מפני טבעות ושריטות.

שקלו איזה סוג גימור הייתם מעדיפים לשני טבעות נישואין בשני גוונים. אם אתה מעדיף משהו מהורהר ומבריק, תוכל לבחור טבעות עם גימור לק גבוה. סגנון זה מציע יותר מראה קלאסי או מסורתי. לחלופין, ייתכן שתעדיף את הטבעות שלך משובצות בגוון סאטן.

חשוב לא פחות הוא בחירת רוחב טבעות הנישואין שלכם. עבור ידיים קטנות ודקות, טבעת הנישואין הדו-גונית של הגברת צריכה להיות צרה ולא עבה יתר על המידה. טבעת גבר תהיה בדרך כלל עבה וכבד יותר. זכור כי בדרך כלל טבעת הנישואין של גבר תהיה יקרה יותר, מכיוון שהיא בדרך כלל עשויה יותר מתכת.


לאחר שבחרתם את המתכות שתעדיפו לטבעות הנישואין בשני גוונים, קחו בחשבון את הסטיילינג. לקבלת אפקט דרמטי, אולי תשקול עיצוב שכבתי. לעומת זאת, אם אתה עובד עם הידיים שלך בתדירות גבוהה, כנראה שתעשה הכי טוב עם טבעת שטוחה. טבעות נישואין דו גוניות עם אמצע קעור עשויות להוות בחירה טובה גם עבור בעלי אורח חיים פעיל.

אם תרצה לשמור על להקות החתונה שלך אטרקטיביות ועם זאת פשוטות, יתכן שלא תרצה שום קישוטים נוספים. אם אתם מחפשים להוסיף נופך של אלגנטיות לטבעות הנישואין בשני גוונים, שקלו תוספת יהלומים או אבני חן. יתכן שזה לא הפיתרון המעשי ביותר כשאתה קונה טבעות נישואין בתקציב.

שקלו גם אם תעדיפו להחריק טבעות נישואין בשני גוונים. ייתכן שתשמור על זה פשוט על ידי חריטה של ​​ראשי התיבות שלך בחלק הפנימי של הטבעות. אם אתה מעדיף לחרוט הודעה מיוחדת, אתה יכול להוסיף גם סנטימנט אישי.

לפני שתקבל את ההחלטה הסופית שלך, קבע איזה סוג של מדיניות החזרת לקוחות מציע הצורף. יש להציע ערבות של 30 יום להחזר כספי או מדיניות חליפין. לא ניתן לקבל החזרות על פריטים חקוקים באופן אישי, לכן בררו לפני שתבצעו חריטה או שינויים כלשהם.