מהם הסוגים השונים של שרשראות חרוזים?

- Jan 23, 2020-

תכשיטים עם חרוזים הם דרך נהדרת להתלבש תלבושת מזדמן או להפוך את התלבושת הלבושה למיוחד עוד יותר. שרשראות חרוזים בפרט הם חלקים נהדרים ללבישה ולעתים קרובות הם מאוד מגוונים. ישנם כמה סוגים שונים של שרשראות חרוזים.

שרשראות חרוזים כוללות לעתים קרובות מחרוזת חרוזים פשוטה ללא שום קישוטים נוספים. שרשרת פנינים היא דוגמא לכך, אם כי לעיתים ניתן לשלב פנינים עם חרוזים אחרים ליצירת שרשרת מעניינת יותר מבחינה ויזואלית. בנוסף פשוט למצוא חרוזים על שרשרת חרוזים, ניתן להוסיף פריטים אחרים כמו קסמי, תליונים, קריסטלים או אבני חן. השרשראות משתנות גם הן בצורתן - הן עשויות להיות קצרות, כמו קולר, או גדיל חרוזים ארוך יותר. Lariatdesign הם גם פופולריים.

חרוזי זכוכית משמשים לרוב בעת ייצור שרשראות חרוזים מכיוון שהם יחסית יציבים ומושכים חזותית. חרוזי זכוכית יאירו באור, מה שיהפוך אותם למושכים עין מאוד. שרשרת עשויה להיות עשויה מכל צבע אחד של חרוזי זכוכית, חרוזי זכוכית מצבעים שונים אך מאותה משפחה צבעונית, או מכל הצבעים והצורות השונים של חרוזים. היופי של חרוזי זכוכית הוא שהם נוטים לעבוד טוב יחד ולהשלים צבעים אחרים; שרשרת חרוזי זכוכית צבעונית תיראה נחמדה כמעט עם כל בגד.

colorful-indian-jewelry-beads-and-necklaces

חרוזי פלסטיק עשויים לשמש גם ליצירת שרשראות חרוזים, מכיוון שהם קלים יותר וזולים יותר. חרוזי פלסטיק בדרך כלל ישולבו עם חרוזים אחרים באיכות גבוהה יותר, כגון זכוכית או אבן; לעיתים רחוקות תראה שרשרת שלמה העשויה מחרוזי פלסטיק מלבד אלה לילדים. חרוזי פלסטיק משמשים גם כמרווחים, ליצירת מרווח בין חרוזים גדולים יותר, וכחרוזי קצה מכווצים בסוף הגדיל בכדי למנוע את נפילת החרוזים האחרים.

ערכות חרוזים לילדים בדרך כלל יכילו חרוזי פלסטיק, וזו דרך טובה לילדים ללמוד ליצור שרשראות חרוזים. לא קשה ליצור שרשראות חרוזים - טיול בחנות המלאכה יתלבש אותך בכל מה שאתה צריך. זה כולל חוטי חרוזים או חוטי חרוזים, המיועדים להיות חסונים מספיק להחזיק חרוזים כבדים; נועלים; חרוזי מלחץ למקם בסוף הגדיל ומרווחי הכניסה לביניהם; לחיצה על צבת; מחט להברגת החרוזים; וכמובן אשר בחרוזים שתבחרו. לאחר מכן תצטרך רק למחרוז את החרוזים ולחבר את האבזם לשרשרת יפהפיה, אחת מסוגה.

שרשראות חרוזים הם חלקים נהדרים להוסיף לקולקציית האביזרים שלך מכיוון שהם כה מגוונים ומכיוון שיש אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות. הם זמינים בכל גודל, צבע, סגנון, אורך או עיצוב שתוכלו לדמיין ויכולים להיות לבושים או סתמיים. כמה סוגים שונים של תכשיטים חרוזים באוסף שלך יהפכו לחלק מהחביבים האהובים עליך.