מה הם תכשיטים דופקים?

- Jan 19, 2020-

תכשיטים מנוגדים הם תכשיטים שנועדו להיראות כמו המקור המעצב, אך נמכרו במחיר פחות יקר. זה שונה מתכשיטים שהם מזויפים, ובכל זאת משווקים ונמכרים כאילו הם המקוריים - זהו נוהג לא חוקי. תכשיטים מנוגדים, לשם כך, מתייחסים לתכשיטים בהשראת היצירה המקורית, אך מסומנים בבירור כהעתק של המקור.

תכשיטים מכופתרים או העתקים יכולים להתייחס גם לתכשיטים שנועדו להיראות כאילו יש בהם אבנים יקרות, אך במקום זאת יש העתקים. דוגמא טובה לכך טבעת עשויה זירקוניה מעוקבת במקום יהלומים. תכשיטים מנוגדים יכולים לכלול כל סוג תכשיטים הרצוי, כולל שרשראות, צמידים, עגילים, טבעות וסיכות, בין היתר.

הסיבה העיקרית לרכוש תכשיטים מנוקדים היא, כמובן, משום שהמקור יקר מדי. מקפצים נוצרים לעתים קרובות לאחר מופעי פרסים, שם נראים ידוענים עונדים תכשיטים מסוימים שאנשים אחרים עשויים לרצות להחזיק. נוק-אופסים אחרים הם בהשראת מעצבים נפוצים יותר, אך פופולריים באותה מידה. תכשיטים מכוסים עשויים להיות עשויים מאותן מתכות, כולל זהב וכסף, אך בדרך כלל מכילים אבני חיקוי או פנינים, שכן אלה הם התכונות היקרות ביותר - מלבד שמו של המעצב.

timg (9)

ניתן לרכוש תכשיטים מקופצים באופן מקוון או בחנויות. זה מאוד פשוט למצוא, והוא כמעט תמיד הרבה פחות יקר מהמקור. אתה עלול גם לענוד תכשיט משוכפל אם אתה חושש להזיק או לאבד את המקור. לדוגמה, אם אתה עושה הרבה עבודה עם הידיים שלך או שאתה תמיד עסוק בהתרוצצות, יתכן שלא תמיד תרצה לענוד להקת נישואים יהלומים יקרה או זוג עגילי יהלומים. דפיקה יכולה להיראות כמעט זהה, ואם תאבד אותה, הפסדת רק סכום כסף קטן ותכשיט שכנראה אין להם ערך סנטימנטלי כמו המקור.

תכשיטים משוכפלים יכולים גם הם ליצור מתנה נחמדה. גם אם זה לא המקור היקר, הוא עדיין יכול להיראות נחמד מאוד. ייתכן שתרכוש תכשיטים מכניסים למסיבת חתונה, למשל - בתמונות אף אחד לא יוכל להבין את ההבדל ותוכל להוציא את הכסף הזה במקום אחר. אם אתם מחפשים לחסוך קצת כסף, רכישת תכשיטים משוכפלים בהשראת מעצבים היא דרך נהדרת לעשות זאת.